SGGW.TV

Filmy z kategorii Informacje

SGGW podczas Targów Edukacyjnych Perspektywy


Stoisko SGGW cieszyło się dużą popularnością wśród uczniów szkół średnich. Odwiedzający otrzymywali materiały promujące poszczególne kierunki studiów, informacje o zasadach rekrutacji, warunkach studiowania i życiu studenckim.

Zamieszczony 5 years, 1 month ago.

Sztuka układania kwiatów

Zamieszczony 5 years, 2 months ago.

Międzynarodowe Targi Leśne Rogów 2013


Podczas targów zaprezentowało się kilkadziesiąt firm z kraju i z zagranicy, m.in. z Austrii, Czech, Finlandii i Litwy. Wystawcy mieli możliwość pokazania własnej oferty w halach wystawienniczych oraz w lesie. Było to doskonałe miejsce dla przeprowadzenia pokazów pracy maszyn i urządzeń w naturalnych warunkach.

Zamieszczony 5 years, 2 months ago.

Zapraszamy na stoisko targowe SGGW

Zamieszczony 5 years, 2 months ago.

Dzień Melona


Na Polu Doświadczalnym „WOLICA” odbył się Dzień Melona, organizowany przez Wydział Ogrodnictwa, Biotechnologii i Architektury Krajobrazu SGGW

Zamieszczony 5 years, 2 months ago.

SGGW: Rekrutacja 2013

Zamieszczony 5 years, 4 months ago.

Taka jest SGGW

Zamieszczony 5 years, 4 months ago.

Piknik „Poznaj dobrą żywność” w SGGW

Zamieszczony 5 years, 5 months ago.

Gastronomia i hotelarstwo – nowy kierunek studiów


Kierunek Gastronomia i hotelarstwo będzie prowadzony na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji. Dla kandydatów zarezerwowano 60 miejsc. Studenci, którzy ukończą stacjonarne studia I stopnia uzyskają tytuł inżyniera. Nowy kierunek Gastronomia i hotelarstwo to wynik ciągłego monitorowania rynku pracy i wieloletniej współpracy wydziału z przedsiębiorstwami branżowymi. Celem kształcenia na tym kierunku jest przygotowanie absolwentów do prowadzenia działalności gospodarczej oraz kierowania przedsiębiorstwami gastronomicznymi, cateringowymi i hotelarskimi.

Zamieszczony 5 years, 6 months ago.

Bioinżynieria zwierząt – nowy kierunek studiów


Kierunek Bioinżynieria zwierząt będzie prowadzony na studiach stacjonarnych I stopnia na Wydziale Nauk o Zwierzętach. Dla kandydatów zarezerwowano 60 miejsc. Absolwenci bioinżynierii zwierząt uzyskają tytuł inżyniera. Studia na tym kierunku to nowoczesny program kształcenia, obejmujący najbardziej innowacyjne dziedziny wiedzy i techniki nauczania. Nowy kierunek studiów jest odpowiedzią Wydziału Nauk o Zwierzętach na zapotrzebowanie współczesnej nauki i praktyki w rozwijającej się bardzo intensywnie dziedzinie naukowej, zwłaszcza w kontekście wykorzystania jej osiągnięć w gospodarce. Z ankiet prowadzonych przez SGGW wynika, że wiedza i kompetencje nabyte podczas studiów łączących teoretyczne podstawy nauk technicznych i przyrodniczych z umiejętnościami warsztatowymi i opanowaniem nowoczesnych technik laboratoryjnych są wysoko cenione przez pracodawców.

Zamieszczony 5 years, 6 months ago.