SGGW.TV

Filmy z kategorii Konferencje i wykłady

Seminarium o interdyscyplinarności geodezji


W Centrum Wodnym SGGW odbyło się Geo-Seminarium, podczas którego przedstawiciele świata nauki oraz dostawcy technologii geoinformacyjnych zaprezentowali najnowsze osiągnięcia dotyczące gedezji i geotechniki. Uczestnicy spotkania zaprezentowali zakres prowadzonych badań i doświadczeń.

Zamieszczony 5 years ago.

Wszechnica Żywieniowa SGGW


Zapraszamy na wykłady Wszechnicy Żywieniowej Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW.

Zamieszczony 5 years ago.

Zwierzęta egzotyczne w SGGW


Wielu właścicieli egzotycznych gatunków zwierząt oraz Ci, którzy chcieli wciągnąć się do branży, bądź po prostu interesują się otaczającym światem fauny, wzięli udział w I warszawskiej konferencji „Zwierzęta egzotyczne” zorganizowanej przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Weterynarii. Konferencja odbyła się 12 października br. na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Zamieszczony 5 years ago.

Dzień Dyni

Zamieszczony 5 years, 1 month ago.

Agrometeorolodzy i klimatolodzy w SGGW


Podczas trzydniowego zjazdu specjalistów z tych ważnych dla gospodarki dziedzin naukowych zaprezentowanych zostanie kilkadziesiąt referatów tematycznych oraz blisko 40 sesji posterowych omawiających między innymi zmiany klimatyczne i ich wpływ na rolnictwo i globalną gospodarkę, nadmiar i deficyt wody w środowisku, opady atmosferyczne i ich znaczenie dla środowiska, klimat i agroklimat Polski oraz zmiany składu atmosfery i warunki aerosanitarne.

Zamieszczony 5 years, 1 month ago.

Progeotech 2013

Zamieszczony 5 years, 1 month ago.

Sztuka układania kwiatów

Zamieszczony 5 years, 2 months ago.

Międzynarodowe Targi Leśne Rogów 2013


Podczas targów zaprezentowało się kilkadziesiąt firm z kraju i z zagranicy, m.in. z Austrii, Czech, Finlandii i Litwy. Wystawcy mieli możliwość pokazania własnej oferty w halach wystawienniczych oraz w lesie. Było to doskonałe miejsce dla przeprowadzenia pokazów pracy maszyn i urządzeń w naturalnych warunkach.

Zamieszczony 5 years, 2 months ago.

Dzień Melona


Na Polu Doświadczalnym „WOLICA” odbył się Dzień Melona, organizowany przez Wydział Ogrodnictwa, Biotechnologii i Architektury Krajobrazu SGGW

Zamieszczony 5 years, 2 months ago.

35 lat Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji


Z okazji 35-lecia istnienia Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji oraz 60-lecia pracy zawodowej w SGGW Prof. dr. hab., dr. h.c. Stanisława Bergera – twórcy wydziału, 28 i 29 czerwca br. zorganizowano Międzynarodową Konferencję Jubileuszową „Nauka o żywieniu człowieka – osiągnięcia i wyzwania”.

Zamieszczony 5 years, 2 months ago.