SGGW.TV

Filmy z kategorii Studenckie życie

SGGW: Rekrutacja 2013

Zamieszczony 5 years, 5 months ago.

Akademicki Klub Turystyczny – baza w Łopiance

Zamieszczony 5 years, 5 months ago.

Gastronomia i hotelarstwo – nowy kierunek studiów


Kierunek Gastronomia i hotelarstwo będzie prowadzony na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji. Dla kandydatów zarezerwowano 60 miejsc. Studenci, którzy ukończą stacjonarne studia I stopnia uzyskają tytuł inżyniera. Nowy kierunek Gastronomia i hotelarstwo to wynik ciągłego monitorowania rynku pracy i wieloletniej współpracy wydziału z przedsiębiorstwami branżowymi. Celem kształcenia na tym kierunku jest przygotowanie absolwentów do prowadzenia działalności gospodarczej oraz kierowania przedsiębiorstwami gastronomicznymi, cateringowymi i hotelarskimi.

Zamieszczony 5 years, 7 months ago.

Bioinżynieria zwierząt – nowy kierunek studiów


Kierunek Bioinżynieria zwierząt będzie prowadzony na studiach stacjonarnych I stopnia na Wydziale Nauk o Zwierzętach. Dla kandydatów zarezerwowano 60 miejsc. Absolwenci bioinżynierii zwierząt uzyskają tytuł inżyniera. Studia na tym kierunku to nowoczesny program kształcenia, obejmujący najbardziej innowacyjne dziedziny wiedzy i techniki nauczania. Nowy kierunek studiów jest odpowiedzią Wydziału Nauk o Zwierzętach na zapotrzebowanie współczesnej nauki i praktyki w rozwijającej się bardzo intensywnie dziedzinie naukowej, zwłaszcza w kontekście wykorzystania jej osiągnięć w gospodarce. Z ankiet prowadzonych przez SGGW wynika, że wiedza i kompetencje nabyte podczas studiów łączących teoretyczne podstawy nauk technicznych i przyrodniczych z umiejętnościami warsztatowymi i opanowaniem nowoczesnych technik laboratoryjnych są wysoko cenione przez pracodawców.

Zamieszczony 5 years, 7 months ago.

Studenci przeciw białaczce

Zamieszczony 5 years, 8 months ago.

Dzień budowlańca


W Centrum Naukowo-Dydaktycznym Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska – Laboratorium Centrum Wodne, 13 marca 2013 r. odbyła się II Ogólnopolska Konferencja Studentów Budownictwa „Dzień Budowlańca w SGGW”. Tegoroczna edycja była połączona ze studenckim konkursem budowy wież z drewna balsa „Wybudujemy Wieżę”.

Zamieszczony 5 years, 9 months ago.

Wydział Nauk o Zwierzętach


Sprawdź co oferuje Wydział Nauk o Zwierzętach SGGW.

Zamieszczony 5 years, 9 months ago.

Pracodawca marzeń – targi pracy


7 marca 2013 r. w Auli Kryształowej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie obyły się Targi Pracy „Pracodawca marzeń”. Studenci SGGW zainteresowani podjęciem praktyk lub pracy w dużych krajowach przedsiębiorstwach mieli okazję do spotkania z przedstawicielami firm i uzyskania wszelkich informacji o ich ofercie.
Stoiska wystawiły takie firmy, jak: Nestle, MARS Polska, Procter & Gamble, PwC, Jeronimo Martins, Fertico, De Heus, Getin Noble Bank, Coca-Cola HBC, Inkubatory Przedsiębiorczości oraz Urząd Pracy w Warszawie. W czasie targów odbyły się również warsztaty dla studentów. Warsztaty przeprowadzone zostały przez MARS Polska oraz Procter & Gamble. W targach uczestniczyli również dwaj doradcy zawodowi z Wojewódzkiego Urzędu Pracy.
Targi pracy są organizowane przez IAAS Polska we współpracy z Biurem Karier i Monitorowania Losów Absolwentów SGGW od wielu lat i cieszą się dużą popularnością wśród studentów.

Zamieszczony 5 years, 9 months ago.

SGGW podczas Warszawskiego Salonu Maturzystów

Zamieszczony 5 years, 9 months ago.

Wydział Nauk o Zwierzętach

Zamieszczony 5 years, 9 months ago.